portalonlinebialystok.pl

Wielkimi krokami nadchodzi dzień premiery nowej konsoli od Sony

Wielkimi krokami nadchodzi dzień premiery nowej konsoli od Sony

21.09.2020, 11:12

Jeszcze w 2019 roku zapowiedziano, że w bieżącym roku marka Sony zaprezentuje nam swoją nową produkcję, czyli PlayStation 5. Aktualnie na rynku w dalszym ciągu rozchwytywana jest ostatnia wersja konsoli i nic nie wskazuje na to, aby zainteresowanie nią mogło zmniejszyć się. Jednak japońska firma zdecydowała się na zaprojektowanie konsoli najwyższej generacji, a fani niecierpliwie czekają.

Najświeższe rozwiązania technologii w PlayStation5

Japońska firma Sony już wielokrotnie pokazywała, iż okazuje się innowatorem wśród innych firm tego typu i potrafi zadziwić swoich klientów. Konsola PS4 zawiesiła niezwykle wysoką poprzeczkę konkurentom - to wszystko dzięki kompletnie nowej jakości, której nigdy wcześniej nie miała inna firma. Niesamowicie wyczulone pady, gierki najnowszej generacji, graficzne efekty - klienci oczywiście ucieszyli się na takie wspomniane detale i przez to na chwilę obecną PS4 jest najlepiej sprzedawaną konsolą w historii.

Jednakże na początku ukazały się różne problemy - Japończycy próbowali przekroczyć różne technologie (co w rezultacie wyszło), jednakże premiera i przedpremierowe zaprezentowanie PlayStation 4 zrodziły ambiwalentne uczucia. Klientom, zaprzyjaźnionym ze świetną konsolą PS3, nie w 100% odpowiadały przykładowo kontrolery, które na początku wydawały się dosyć niekomfortowe przy grze. Definitywnie pady przybrały zasadniczo zmienioną formę, lecz kłopotem pozostał premierowy model PS4. PlayStation 4 nadmiernie przegrzewała się, sprzęt potrafił też samodzielnie się wyłączać.

Jednak po uwagach fanów i aktualizacjach wprowadzanych na bieżąco, okazało się, że mimo wszystko firma Sony podąża w niezłym kierunku, a stworzona konsola do gier otrzymała miano legendy. Oczywiście nie byłoby to możliwe, gdyby nie gry, które wiele klientów bardzo sentymentalnie wspomina.

A czy PlayStation5 się okaże podobnym przypadkiem?

Zapewne każdy człowiek oraz fan świeżynek technologicznych z niecierpliwością oczekuje ukazania się najświeższej konsoli do gier. Firma Sony potwierdziła, że gry poznane na PlayStation4 zadziałają na najnowszej konsoli (aczkolwiek nie podziała odwrotnie, co wielu ludziom się nie spodobało). Słychać już teraz pierwsze teorie o kłopotach z wcześniejszymi zamówieniami - rzekomo Sony nie nadąża z taśmą produkcyjną, choć nie można mieć pewności, czy nie są to tylko kłamliwe plotki. W necie pojawiają się kolejne informacje również o tym, iż konsola PlayStation5 posiada rzekomo kłopot z jakością 4k. Aczkolwiek i w tym wypadku nie jest pewne, jak jest w rzeczywistości. Wszystkiego dowiemy się w chwili premiery, tj. 19 listopada 2020.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij