portalonlinebialystok.pl

Wygrana Francuzów nad drużyną Chorwacji.

Wygrana Francuzów nad drużyną Chorwacji.

08.09.2020, 15:58

W meczu mistrzów świata z drużyną Chorwacji mieliśmy szansę zobaczyć wiele trafień. Końcowy rezultat spotkania to 4:2 na korzyść mistrzów świata. Tym samym Chorwacja nie dała rady odegrać się za finałowy mecz mistrzostwa świata w piłce nożnej w Moskwie. Mistrzowie świata byli w tym pojedynku delikatnie lepsi od wicemistrzów świata.

Większość dziennikarzy uważało to starcie jako rewanż za finał mistrzostw świata w Rosji. Początek meczu doskonale to udowadniały. Chorwaci prezentowali się zdecydowanie lepiej. Tworzyli sporo akcji podbramkowych. Pierwszą bramkę dla zawodników z Bałkanów zdobył Lovren. Decydujące dogranie w tej akcji wykonał Hernandez. Po kwadransie zawodnicy gości wygrywali 1:0.

Gospodarze nie umieli zatrzymać kolejnych ataków kreowanych przez Chorwatów. Świetnie grał golkiper gości. Jego parada zatrzymała Antoine Griezmanna przed ustrzeleniem bramki. Zawodnik Barcelony strzelił bramkę trochę później. W tym przypadku bramkarz wicemistrzów świata nie miał szans na obronę.

Sporo bramek w meczu.

Podział punktów nie odpowiadał żadnej drużyny. Obie drużyny brały pod uwagę tylko zwycięstwo w tym starciu. Tak więc przez cały czas fani mogli śledzenia fantastycznych zagrań. Mnóstwo trafień jest tego doskonałym tego dowodem. Na murawie we Francji podziwialiśmy świetny pojedynek.

Pod koniec pierwszej połowy starcia francuscy piłkarze rozpoczęli gonić straty. Niesamowicie istotna w tym przypadku była dyspozycja Anthony'ego Martiala, który ustrzelił bramkę dające remis drużynie Francji. Starcia w ramach Narodów Ligi potrafią zapewnić widzom piłkarskim wiele fascynujących doznań. Zawodnicy tych drużyn przedstawili niesamowite zdolności telewidzom na całym świecie. Bez wątpienia większość fanów może być spełnionych. Na koniec z wygranej cieszyli się gospodarze.

Reprezentanci wicemistrzów świata musieli do oswojenia się z ze stratą punktów. Zawodnicy Chorwacji zaprezentowali się z wyśmienitej strony. Dla Francji to kolejne zwycięstwo w tym turnieju.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij