portalonlinebialystok.pl

Klęska polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny mecz zespołu Czech!

Klęska polskiej kadry w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Mistrzostw Europy 2024 - fenomenalny mecz zespołu Czech!

23.06.2023, 16:55

Drużyna narodowa Czech pokonuje reprezentację Polski w inauguracyjnym meczu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Zakończony w grudniu mundial w wykonaniu narodowej kadry Polski nie był za bardzo udany. Oczywiście polscy zawodnicy zdołali awansować do fazy play-off, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice piłkarscy z naszego kraju zgodnie sądzili, iż konieczna jest zmiana na stanowisku trenera. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Kolejnym selekcjonerem polskiej kadry został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym przeciwnikiem była narodowa kadra Czech. Było to pierwsze spotkanie w zmaganiach eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024 i bardzo ważne było to, by zwyciężyć.

Nastroje w polskiej reprezentacji Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były bardzo dobre, jednakże weryfikacja nadeszła bardzo szybko. Już po 3 minutach meczu narodowa kadra Czech bowiem dała radę zdobyć dwie bramki. Zarówno dla zawodników, jak i fanów zebranych na stadionie w Pradze to był ogromny szok. Zawodnicy drużyny Czech od samego początku meczu prezentowali się zdecydowanie lepiej od polskich piłkarzy i nic nie wskazywało na to, że w drugiej części się to zmieni. W drugiej połowie spotkania drużyna narodowa Polski prezentowała się nieco lepiej, jednak to czescy piłkarze strzelili gola numer trzy. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciego gola w 64. minucie tego starcia. Gracze kadry narodowej Polski zdołali strzelić tylko jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Warto mieć na uwadze to, iż ten pojedynek w wykonaniu kadry polskiej był tragiczny. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos bez cienia wątpliwości nie w ten sposób debiut w naszej reprezentacji. W drugim meczu eliminacyjnych zmagań narodowa drużyna Polski będzie się mierzyć z kadrą narodową Albanii. Bez cienia wątpliwości w tym starciu narodowa kadra Polska musi zwyciężyć.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij