portalonlinebialystok.pl

Mnóstwo trafień i strata punktów gliwickiego Piasta z zawodnikami wicemistrza Polski! Fenomenalne spotkanie na rozpoczęcie sezonu ligi polskiej!

Mnóstwo trafień i strata punktów gliwickiego Piasta z zawodnikami wicemistrza Polski! Fenomenalne spotkanie na rozpoczęcie sezonu ligi polskiej!

25.07.2021, 08:08

Widzowie piłki nożnej mieli szansę oglądać emocjonujące spotkanie na stadionie gliwickiego Piasta. W niedziele popołudniu lokalna drużyna Piasta z Gliwic gościła na swoim boisku zawodników Rakowa z Częstochowy. Należy wziąć to pod uwagę, iż to było bardzo potężne połączenie jak na otwierającą kolejkę nowego sezonu polskiej Ekstraklasy. Każdy sympatyk futbolu z naszego kraju bez żadnych wątpliwości był zadowolony z oglądania tak dobrego meczu. Bardzo dobrze to sobie uświadomić, iż oba zespoły były strasznie blisko trzech punktów, a w tym pojedynku padło 5 trafień. W finalnym rozrachunku to zawodnicy ekipy wicemistrza polskiej ligi mogli cieszyć się z premierowego zwycięstwa w świeżo zainaugurowanym sezonie rozgrywek polskich. Piłkarze Piasta z Gliwic na premierową wygraną będą musieli wyczekiwać przynajmniej do drugiej kolejki, gdyż ponieśli porażkę rezultatem dwa do trzech. Za tydzień ich przeciwnikami będą gracze Stali Mielec. Podopieczni szkoleniowca Waldemara Fornalika bez najmniejszych wątpliwości będą chcieli zrehabilitować się po utracie punktów w inaugurującej serii gier następnego sezonu rozgrywek polskich.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij