portalonlinebialystok.pl

Polandrock 2018

Polandrock 2018

02.09.2018, 09:17

Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Niegdysiejszy „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku ściąga liczne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój wpływało zarówno coraz większe zainteresowanie sympatyków muzyki, ale również, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz liczba ludzi zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów festiwalu oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, wszyscy mogą tam się czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, które wspierają wolontariusze, nazywani „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną miłością i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, poddać się medytacji czy zgłębiać wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w przepięknej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij