portalonlinebialystok.pl

Śpiewana ze strony Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

Śpiewana ze strony Rafała Brzozowskiego pioseneczka zbyt kiepska na miejsce w finale konkursu Eurowizji! Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego na Eurowizji.

26.05.2021, 13:25

Należy zdawać z tego sobie sprawę, iż Polska najczęściej nie zadziwiała publiczności w okresie zawodach Eurowizji. Naszego kraju najwybitniejszym osiągnięciem przeważnie jest dostanie się do finału, gdzie wywalczaliśmy najdalsze pozycje. W roku poprzednim Eurowizja była odwołana, gdyż pojawiła się epidemia koronawirusa, która załamała nie wyłącznie Stary Kontynent, ale również resztę świata. Reprezentantem naszego narodu podczas konkursu Eurowizji był Brzozowski Rafał, który miał marzenie zachwycić wielbicieli muzyki przyśpiewką pod tytułem "The Ride". Z wskazania reprezentanta naszego narodu mnóstwo ekspertów nie było zadowolonych, jednakże w finalny rozrachunku do podmiany nie doszło. Na nasze nieszczęście byliśmy zmuszeni kolejny raz żegnać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji reprezentował nas Brzozowski, który w trakcie konkursu Eurowizji nie przekonał do siebie wielbicieli muzyki z Europy i dlatego też wyeliminowany został na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego turnieju piosenki europejskiej.

Bez cienia wątpliwości telewidzowie z Polski są już naprawdę znużeni tego typu obrotem spraw. Bardzo dobrze to zrozumieć, iż "The Ride" a więc piosenka wykonywana przez Brzozowskiego Rafała była po prostu niespecjalna. Nie było nic efektownego w tym utworze co może wprawić w zachwyt fanów muzyki w Europie. To jest któraś z kolei edycja konkursu piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie umie awansować do fazy finałowej. Bez żadnego problemu można zrozumieć to, że od paru lat dobieranie przedstawicieli naszego państwa na konkurs europejskiej piosenki nie wychodzi Polakom najlepiej. Dobrze więc pokładać wiarę w tym, iż w kolejnym roku nasz kraj będzie w stanie dostać się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w zawodach europejskiej piosenki. Bardzo istotne w sytuacji takiej jak ta jest to, by wybrać odpowiedniego piosenkarza, który umieć będzie zauroczyć europejskich widzów. W sytuacji przeciwnej kolejny raz nie damy rady do batalii finałowej podczas turnieju europejskiej piosenki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij