portalonlinebialystok.pl

Spore przeżycia w ostatnich minutach meczu z narodową drużyną Anglii! Szymański ustrzelił bramkę i stał się herosem piłkarskiej reprezentacji Polski!

Spore przeżycia w ostatnich minutach meczu z narodową drużyną Anglii! Szymański ustrzelił bramkę i stał się herosem piłkarskiej reprezentacji Polski!

09.09.2021, 15:41

Od lat dostrzegamy to, że narodowa kadra Polska rozgrywająca pojedynki na byłym stadionie dziesięciolecia jest bardzo ciężka do zatrzymania. Ponosimy porażki na tym placu gry rzeczywiście naprawdę rzadko i dobrze podkreślić, iż duża zasługa w tym wielbicieli piłkarskich z Polski. Gdy Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesełka gracze naszego zespołu dostają nadwyżkowego zastrzyku umiejętności. Zawodnicy selekcjonera Sousy w kwalifikacyjnych zmaganiach do katarskiego mundialu spisują się do tej pory nieźle, ale ich dyspozycja daleka jest od perfekcji. Polskich zawodników w wieczór środowy czekał niesamowicie skomplikowany sprawdzian, jakim był z całą pewnością mecz z kadrą Anglii. Każdy wielbiciel piłkarski z naszego kraju miał na uwadze to, jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach pojedynków naszej kadry narodowej są Anglicy. Jednakże w tym momencie nie było miejsca na zwątpienie, ponieważ niesamowicie ważne było zdobycie największej liczby punktów.

Przed tym pojedynkiem kadra Polska była od samego początku skazana na klęskę. Bez żadnych wątpliwości warto wziąć pod uwagę to, że zawodnicy Polski w wielu przypadkach bardzo mocno są w stanie się zmotywować na starcia z dużo mocniejszymi. Podczas tego pojedynku było tak samo i należy zaznaczyć to, przez długi czas mogliśmy nawet stwierdzić, że polska kadra narodowa rywalizować może o pełną pulę punktów z wicemistrzami Starego Kontynentu. To było niezwykle ciężkie spotkanie dla polskiej drużyny i z całą pewnością warto ich chwalić za walkę do samego końca. Kiedy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Kane Harry wydawało się, że to być może koniec marzeń o pozytywnym rezultacie. Kadra narodowa Polski do końca pojedynku poszukiwała okazji na strzelenie bramki i nie zamierzała odpuścić. W dodatkowym czasie meczu, który zarządził sędzia gola na wagę remisu strzelił gracz AEK-u z Aten Szymański. Była to bez żadnych wątpliwości cudowna chwila w przypadku tego polskiego gracza. Na szczęście kadra Polska dała radę wywalczyć korzystny wynik na stadionie w Warszawie w spotkaniu z zespołem angielskim i dzięki temu wciąż posiada ogromne szanse na promocję na mundial.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij