portalonlinebialystok.pl

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

W Top Model rozpoczyna się rywalizacja!

24.09.2020, 11:24

Top model, czyli jeden z hitowych programów TVN-u to z całą pewnością stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy konkurują o tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to gotowy przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami. Dodatkowo będzie można zobaczyć kilka znanych w świecie mody osób, jak redaktorki pism, znane modelki lub fotografowie światowej sławy.

W tym sezonie o miano Top Model konkurować będzie 14 osób, wśród których są także osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Złoty bilet sędziowie przyznają tej osobie, która ich zdaniem najbardziej może nadawać się do roli modelki lub modela, w skutek czego ten uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Za to srebrny bilet to ocena osób głosujących w Internecie, którzy dokonali wyboru swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest główne założenie programu Top Model?

Każda edycja daje opcję rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, przez to co sezon zgłoszenia wysyła naprawdę dużo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy wykonują różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy są oni gotowi na wyzwania w w pełnym wyzwań świecie mody. Głównym zadaniem jury jest ocenienie ich postępów i decyzja o tym, który zawodnik pożegna się z programem w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrotu do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest zawarcie kontraktu z agencją modelek i modeli oraz sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić rywalizację przyszłych modeli i dowiedzieć się, kto okaże się dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. O tytuł konkuruje wielu ciekawych uczestników, w związku z tym na pewno warto będzie oglądać na bieżąco kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij