portalonlinebialystok.pl

W przyszłym tygodniu się zaczną Mistrzostwa Europy w futbolu! Bramkowy remis w meczu polskiej reprezentacji z rosyjskim zespołem.

W przyszłym tygodniu się zaczną Mistrzostwa Europy w futbolu! Bramkowy remis w meczu polskiej reprezentacji z rosyjskim zespołem.

09.06.2021, 11:02

W tym momencie futbol to najpopularniejsza sportowa dyscyplina w naszym państwie. Nie powinno w takim przypadku nikogo zaskakiwać to, iż wielka ilość wielbicieli piłkarskich czeka na nadchodzące europejskiego mistrzostwa. Reprezentacja Polski grać będzie na nich i walczyć będzie w grupie z Hiszpanią, Słowacją a także reprezentacją Szwecji. To nie są najprzyjemniejsi oponenci, lecz mamy wielkie szanse na kwalifikacje do dalszej fazy i powinniśmy mieć świadomość tego. Naprawdę istotne będzie w tym konkretnym przypadku to, by pokazać się z najdokładniejszej strony. Drużyna narodowa w tym tygodniu rozgrywała pojedynek towarzyski z reprezentacją Rosji, która także wystąpi na Euro 2020. Sympatycy futbolu mogli być bez żadnych wątpliwości zachwyceni, ponieważ pierwszy raz od dłuższego czasu mogli stawić się na stadionie. Brakowało jednak wiele podbramkowych akcji w tym pojedynku i ostatecznie reprezentacja Polski zremisowała z drużyną z Rosji 1:1. Dla reprezentacji Polski bramkę już w czwartej minucie zdobył Świerczok, z kolei dla rosyjskiego zespołu strzelił Wiaczesław Karawajew.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij