portalonlinebialystok.pl

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

Wywiad z Meghan Markle a także księciem Harrym

18.03.2021, 09:01

Niedawno, bo 7.03 o godzinie 20:00 dokonał się wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz jego żoną Meghan Markle. O rozmowie tej zrobiło się bardzo głośno i nadal jest to jeden z wiodących tematów w otoczeniu różnych tabloidów. Po wyrzeczeniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to 1 łączony wywiad Harry'ego i Meghan. W trakcie telewizyjnej rozmowy z Winfrey para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła swoją wersję wydarzeń z życia na królewskim dworze. Podczas rozmowy ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Oprócz tego, według zamieszczonego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym nieporozumieniu w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie królowej Elżbiety jak i pozostałych członków rodziny niżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie da się ukryć, że poparcie jest niepomiernie odmienne, zależnie od wieku oraz upodobań politycznych. Brytyjskie media podkreślają, że jeżeli Meghan i Harry chcieliby kiedyś wrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili nieodwracalnie swoją możliwość. Poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła również temat samobójczych myśli Meghan a także tego, iż książe nie dostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam przyznał.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się fabrykowaniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, namówili 4 znawców analizujących w publikatorach sprawy królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu dwa dni przed jego emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawny sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali całą rozmowę, sugerując jednocześnie Oprah Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Meghan Markle korzystanie z ostrego i bezkompromisowego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym i księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Wówczas wywiad ten oglądało średnio w przybliżeniu 1mln widzów. Stacja telewizyjna okazała się wtedy wiceliderem na rynku, tym samym wyprzedzając Polsat i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten potwierdził informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która jest w stanie wyciągnąć z rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając szokujące szczegóły książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednakże Oprah robiła to już wiele razy. Bez dwóch zdań należy stwierdzić, że temat ten będzie w ciągu najbliższych tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij