portalonlinebialystok.pl

Zadziwiające wygrane mogli obejrzeć sympatycy sportów kontaktowych w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w Tauron Arenie!

Zadziwiające wygrane mogli obejrzeć sympatycy sportów kontaktowych w trakcie trwania gali mieszanych sztuk walki FAME 14 w Tauron Arenie!

15.05.2022, 14:40

W ostatniej dekadzie mieszane sztuki walki stały się niezwykle popularne u nas w kraju i ciężko temu zaprzeczyć. Pierwszymi pionierami walk MMA w naszym kraju byli Lewandowski Martin a także Kawulski Maciej, którzy stworzyli federację Konfrontacji Sztuk Walki. Mnóstwo sympatyków do tej dyscypliny przyciągnęła bez wątpienia walka Pudziana z Marcinem Najmanem w 2009 roku. Bez wątpienia niespodziewana była wymiana dyscypliny przez wielokrotnego mistrza świata Strongmenów na mieszane sztuki walki. Tą sytuacją zaciekawionych było mnóstwo dziennikarzy i każdy chciał oglądać w ferworze walki najsilniejszego człowieka na świecie. Z upływem lat popularność mieszanych sztuk walki w Polsce rosła i w rezultacie założona została federacja FAME MMA.

Postacie, które znane są w sieci internetowej toczą walki między sobą w organizacji FAME. Już od pierwszych gal można było zobaczyć, że jest ogromne zainteresowanie tego rodzaju rywalizacją. Każda kolejna gala biła rekordy sprzedaży, jeżeli rozchodzi się o wykupione PPV. W krakowskiej Tauron Arenie w ubiegłą sobotę odbywała się czternasta edycja gali FAME. Wiele intrygujących walk dla swoich sympatyków rozpisali włodarze FAME MMA. Walką wieczoru gali FAME 14 była walka pomiędzy Mateuszem Trąbką, a Tomaszem Działowym. Warto podkreślić, iż sportowy poziom każdego pojedynku był niesamowicie wysoki. Obserwować można postęp u konkretnych gwiazd przy kolejnych edycjach FAME MMA, ma wpływ na jakość widowiska. Wielbiciele MMA wyczekiwali na pojedynek wieczoru, gdzie lepiej przygotowany był Mateusz "Tromba" Trąbka. Najbliższa odsłona FAME prawdopodobnie odbędzie się po wakacjach. Organizacja FAME na ten rok miała już okazję obwieścić sporo popularnych gwiazd Internetu, które mają stoczyć pojedynki w klatce. Warto oczekiwać na następne gale FAME MMA, gdyż jest to fantastyczne show.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij